... o produktech » Mühldorfer

Mühldorfer koňská krmiva se sídlem v bavorském Obertauchkirchenu u Schwindeggu má dlouholetou tradici ve výrobě krmiv, doplňků ke krmivům, steliv a produktů pro péči o koně. Při navrhování koncepce všech výrobků se snaží stejnou mírou spojit sílu přírody, dlouholetých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků do synergického spojení a jejich vzájemného působení ve všech produktech firmy Mühldorfer Pferdefutter. Podle těchto zásad se ve 4 výrobních závodech vyrábějí produkty Mühldorfer. Firma vyrábí ucelenou řadu krmiv nejvyšší kvality pro sportovní koně, rekreační koně a pro chovatele. Zdraví koní je základem pro jeho výkonnost a úspěch.

Krmivo Mühldorfer je vyráběno jedinečnou technologií bez použití chemických a konzervačních látek. Tyto vysoko kvalitní a chovatelem ceněné krmné směsi vznikají správným a šetrným způsobem. Zpracováním vybraných přírodních surovin a konzervací zrna a vloček přírodní sirupovou melasou.

 

S krmivem Mühldorfer dosahují výsledky špičkový chovatelé dostihových, sportovních, stejně jako rekreačních koní.
Další informace můžete najít na www.muehldorfer-pferdefutter.de

„Naše filozofie“ Přes sto let se organismus koně přizpůsoboval svému přirozenému životnímu prostředí a přo tom se vyvíjel jeho specifický trávící systém. Proto v závodě v Mühldorfru jsou přesvědčeni, že příroda má přichystané v zásadě všechny přirozené komponenty krmiva a účinné látky, které jsou potřebné pro koně.

Proto se ve výrobě našich produktů můžou používat jen vybrané a kvalitativně bezchybné suroviny a to v oblasti celozrnných výrobků (bezpeletových koňských müsli), ta v produktech ze sena a lucerny – vojtěšky, stejně tak pro výrobu doplňků (vitaminy, minerální látky, stopové prvky, rostlinné oleje, léčivé byliny atd.). Všechny tyto látky a komponenty podléhají přísným kontrolám.

„ Evoluční koncept“ Mühldorfské krmivo = PŘÍRODA (zkušenosti) + INOVACE (nejnovější poznatky).

Plnohodnotné – zdravé - ponechané v přírodním stavu - jemně harmonizované a vyvážené „z toho nejlepšího v přírodě – z kvalitního plného zrna“