... o produktech » Foran

Výrobky společnosti Foran určené pro koně jsou velmi těsně spjaté s irským jezdeckým průmyslem. Toto odvětví získalo celosvětový věhlas díky kvalitě a úspěchům nespočtu závodních koní – od dostihových po parkurové koně a Všestranné koně pro různé sportovní disciplíny – v Irsku se produkují koně špičkové kvality, kteří dosahují neuvěřitelných sportovních úspěchů na mezinárodním poli.

Posláním společnosti Foran je zlepšovat jak zdraví, tak tělesnou a duševní pohodu závodních i pracovních koní. Široká nabídka produktů společnosti Foran nejvyšší kvality je určena k tomu, aby koně byli v kondici, byli zdraví a mohli závodit zcela podle svých předpokladů a schopností.

Už řadu desetiletí společnost Foran dodává své produkty nejznámějším a nejlepším závodištím, hřebčínům a závodním centrům a nyní je tato jedinečná produktová řada dostupná také na širším trhu.

Všichni koně, bez ohledu na typ, věk nebo životní styl nyní mohou těžit z výhod, které jim produkty Foran poskytnou. Určeno pro zdraví, tělesnou a duševní pohodu a nyní také pro vás a vaše koně.