Úvod »... OHRADNÍKOVÉ SYSTÉMY» Síť pro elektrické ohradníky na ovce v.90cm


        

Síť pro elektrické ohradníky na ovce v.90cm

img

 

Dostupnost: Skladem
Číslo produktu: K3337
Záruka: 2 roky
Naše cena bez DPH: 1 695,65 Kč
Naše cena s DPH (15 %):
1 950,00 Kč

Horní vodič sítě pro ovce 1 x 0,25 mm měď, a 5 x 0,20 nerez, ostatní vodorovné vodiče 3 x 0,20 mm, spodní lanko bez vodiče.

Na 50 m délky sítě pro ovce je 15 plastových tyček s jednoduchou kovovou pozinkovanou špičkou.
Křížení lanek je svařeno plastovou spojkou.

Síť pro ovce je možné použít i pro kozy.

Jedná se v podstatě o několik polyetylenových lanek s vodivými drátky spojených mezi sebou. Výhodou je, že se vodiče nedají roztáhnot a pasené zvíře nemůže mezi nimi prolézt. Spodní lanko není doplněno vodivými drátky z důvodu možných ztrát při dotyku se zemí. Sítě jsou doplněny plastovými stojkami s kovovým hrotem. Do rohů a na začátek a konec je vhodné doplnit pevné kůly s izolátory pro lepší napnutí vodičů.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgAlU3TDr8 [136.224.46.*]

img17.03.2014 17:35

EnSzcE4Cgg

It genuinely dnpeeds on what you call lower. Whether its too low the particular pressure washer will surely hunt' or perhaps surge along around the store pressure and can sooner or later injury your machine system. The imagine will be proper it really is hooked up that features a hose pipe for the home plus a very long garden hose regarding not big enough a new size could have precisely the same influence as minimal h2o pressure. Seek advice from producers guidelines or perhaps find recommend through the supplier however might danger a new guess you'll need concerning 18/22 pounds per square inch minimal.