Úvod »... AKCE, SLEVY, VÝPRODEJ» Kukuřičné vločky 20 kg


        

Kukuřičné vločky 20 kg

img

 

Dostupnost: Skladem
Číslo produktu: 1206
Výrobce: ZeS Běstovice
Váha (kg): 20
Běžná cena 389,00 Kč
Naše cena bez DPH: 317,39 Kč
Naše cena s DPH (15 %):
365,00 Kč

Hydrotermicky upravená kukuřice  doplňková krmná surovina

Složení: hydrotermicky upravená kukuřice

 hspace=Kukuřičné vločky jsou vysoce stravitelnou formou kukuřičného zrna. Kukuřice je výbornou surovinou, která obsahuje malé množství bílkovin, a také se vyznačuje vyšším obsahem tuku a vysokým obsahem složitých škrobů. Štěpení složitých škrobových molekul, ale snižuje u koní jejich lepší využití. Při této tepelné úpravě zrna se jednotlivé škrobové řetězce rozštěpí na jednodušší škroby a jsou mnohem lépe využitelné. Tato neprašná a strukturálně velmi zajímavá forma kukuřičného zrna umožní dávkovat dle vlastní výkonosti a kondice koně.

Společně s Energys STANDARD vytvoříte původně vyráběnou směs Energys MIX (1 litr Standard – 0,65kg a 1 litr kuk. vločky – 0,32 kg, celková denní dávka alespoň 3 litry Standardu a 3 litry kuk. vloček). Můžete také kombinovat s RELAXEM a ENDUREM. Míchání s E. EXTRA nedoporučujeme, protože v této směsi už je obsah kukuřice dost vysoký.
Jako samostatné krmivo lze použít pouze omezeně (v kombinaci s ostaními obilovinami) a  vždy s přídavkem minerálně-vitamínových doplňků.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.